Regulamin konkursu AMN i Vichy: Dzień Mamy.

Regulamin

1. Konkurs, o którym mowa w niniejszym regulaminie (zwany dalej „Konkursem”) jest skierowany do podmiotów: osoby fizyczne, będące konsumentami w rozumieniu art. 22 ustawy kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r. Nr 16 poz. 93 z późn. zm.), przebywające na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (zwanych dalej „Uczestnikami”).
2. Organizatorami Konkursu jest blog agatamanosa.pl oraz marka Vichy.
3. Fundatorem nagród w konkursie jest marka Vichy.
4. Przed wzięciem udziału w Konkursie każdy Uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem. Udział w Konkursie będzie równoznaczny z akceptacją Regulaminu.
5. Regulamin Konkursu jest dostępny na stronie agatamanosa.pl
6. Konkurs odbywa się na terenie Rzeczpospolitej Polskiej na blogu agatamanosa.pl Konkurs skierowany jest do osób fizycznych, które w dniu jego rozpoczęcia ukończyły 18 lat, posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkują na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
7. Zadanie Konkursowe polega na odpowiedzi na pytanie konkursowe zadane pod postem konkursowym.
8. Konkurs trwa od 19.05.2014 do 23.05.2014, do godz. 23:59.
9. Nagrodami w konkursie są trzy zestawy kosmetyków marki Vichy.
10. Spośród wszystkich komentarzy Autor Bloga oraz przedstawiciel marki wybierze 3 najbardziej kreatywne odpowiedzi.
11. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na inne nagrody oraz na ekwiwalent.
12. Nagrody zostaną przesłane zwycięzcom za pośrednictwem firmy kurierskiej/poczty na adres i dane wskazane w treści wiadomości maksymalnie 7 dni po ogłoszeniu wyników.
13. Wyniki zostaną ogłoszone w poście konkursowym w ciągu trzech dni od zakończenia konkursu.
14. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (potrzebne do wysyłki nagrody).
Regulamin konkursu AMN i Vichy: Dzień Mamy.
Czytaj dalej...

2 komentarze:

  1. Maja mama kojarzy mi się z domem. Z jego zapachami, bezpieczeństwem i ostoją.Do którego zawsze mogę wrócić. Kojarzy mi się z łąką, kwiatami, ogrodem. Dzięki niej poznawałam zapachy i rośliny. Kojarzy mi się z magicznym doznaniami: mieniące się płatki śniegu, rysunkami mrozu na szybach, tęczą, zapachem deszczu. Bez niej moja dusza była by uboga.

    OdpowiedzUsuń
  2. Moja mama kojarzy mi się z pięknym kwiatem, z który rozkwita z dnia na dzień. Pomimo ciężkiej pracy zawsze czeka na mnie z uśmiechem, gorącą herbatą i ciepłymi ramionami, w których mogę sie zamknąć kiedy mam tylko ochotę. Moja mama jest jak najlepsza nauczycielka, to ona mi pokazała pierwszy księżyc, a życie bez jej nauk byłoby niczym. Pomimo tego, że mam 21lat nie wstydzę sie jej powiedzieć, że ją kocham i jest dla mnie najważniejsza jak tlen do życia. :) Moja Mama kojarzy mi sie z taką iskierką, która nigdy nie gaśnie...

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...